Shaanxi Elade nowy materiał Technology Co., Ltd
Kategorii produktów

    Dodać: No.32, Chuanghui Road, Nowa strefa przemysłowa Hi-Tech, Xi'an, Chiny 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Helen@sxelade.com

Anoda podgrzewacz wody

Anoda podgrzewacz wody

Shaanxi Elade nowy materiał Technology Co., Ltd jest jednym z wiodących producentów anoda podgrzewacz wody Chiny, i z profesjonalną fabrykę jesteśmy w stanie zapewnić Państwu tanie wody podgrzewacz anoda o dobrej jakości. Zapraszamy do hurtowych produktów od nas. Bojler elektryczny wycieku wody i...

Shaanxi Elade nowy materiał Technology Co., Ltd jest jednym z wiodących producentów anoda podgrzewacz wody Chiny, i z profesjonalną fabrykę jesteśmy w stanie zapewnić Państwu tanie wody podgrzewacz anoda o dobrej jakości. Zapraszamy do hurtowych produktów od nas.

Bojler elektryczny wycieku wody i energii elektrycznej po użyciu na chwilę, jest to głównie z tego powodu, że pręt magnezu jest spożywane, ale nie zastępuje w czasie, wody podgrzewacz zbiornika stają się korozji i perforacji. Ogólnie rzecz biorąc magnezowa grzejniki elektryczne wody należy wymieniać co dwa lata. Ze względu na różnice w jakości wody niektóre podgrzewacz wody może działać z użycia krótszego niż jeden rok. Krótki okres życia, częste wymiany sprawia, że wzrost kosztów. Główną przyczyną korozji zbiornika wody podgrzewacz jest Cl korozję w wodzie. Jakość wody w całych Chinach jest różne i trudno znaleźć metody skutecznej ochrony.

Water heater anode rod

Elektroda tytanu tlenek metalu mieszane (MMO) świadczonych przez naszą firmę jako pomocnicze anoda, prace podgrzewacz wody jako katoda, tworzą system ochrony w wodzie podgrzewacz wody, który również usługi jako prowadzenie medium. Gdy prąd przechodzi przez elektrody, Cl-w wodzie porusza się w kierunku Anody i koncentrat, Cl-w strony katody staną się rozcieńczenia. Podgrzewacz wody w zbiorniku katoda w środowisku redukcyjne, to skrócić Szybkość korozji zbiornika i rozwinąć jego żywotność.

Hot Tags: wodne nagrzewnica anoda, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, Tanie
Produkty powiązane
I want to leave a message
Skontaktuj się z nami
Adres: No.32, Chuanghui Road, Nowa strefa przemysłowa Hi-Tech, Xi'an, Chiny
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 Adres e-mail:helen@sxelade.com
Share: